h

Vierduizend Apeldoorners tegen Fibroned

4 maart 2003

Vierduizend Apeldoorners tegen Fibroned

Voorzitter van de Gelderse statenfractie van de SP Paul Freriks heeft dinsdag bijna vierduizend handtekeningen van verontruste Apeldoorners aangeboden aan VVD milieugedeputeerde Henk Aalderink. Symbolisch plaatste Freriks zijn handtekening op een kaart waarmee protest wordt aangetekend tegen de komst van kippenmestverbrander Fibroned naar Apeldoorn.

Samen met de SP in Apeldoorn zette de Apeldoornse bevolking de handtekeningenactie op touw. Fibroned gaat kippenmest en biomassa stoken om zo stroom op te wekken. Volgens de Apeldoorners en onafhankelijke deskundigen komen bij de verbranding stoffen vrij die schadelijk zijn voor de gezondheid van mensen. De milieuvergunning is inmiddels voorgelegd aan de Raad van State die zeer binnenkort uitspraak doet.
protest tegen fibroned

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.